Traktorist s 2,62 promila udario u betonsku ogradu, stablo se srušilo na toyotu

Prometna nesreća dogodila se jučer oko 11.30 sati, u mjestu Severovci. Prema policiji, 58-godišnji vozač upravljao je pod utjecajem alkohola od 2,62 promila traktorom IMT koprivničke registarske oznake u smjeru Novog Virja.

-Tom prilikom vozač je traktorom sletio van kolnika te udario u betonsku ogradu i stablo koje se srušilo na parkirani osobni automobil Toyota. Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak – doznajemo u policiji.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad

radovi vrijedni 230 tisuća eura

Podravsko selo dobiva moderan sportsko – rekreacijski centar na otvorenom