Teško je ozlijeđen

Traktorista pregazila prikolica, hitno je prevezen u bolnicu

U prometnoj nesreći koja se dogodila u petak iza 16 sati u Kunovec Bregu, nedaleko Koprivnice, teško je ozlijeđen traktorist (34) nakon što mu je kotač prikolice prešao preko tijela.

– Jučer, 11. kolovoza oko 16 sati u Kunovec Bregu u Ulici Dolanec 34-godišnji vozač upravljao traktorom s prikolicom. Na makadamskom djelu nizbrdice, zbog tehničke neispravnosti priključnog vozila došlo je do nekontroliranog kretanja traktora te pada vozača na tlo kojom prilikom je kotač priključnog vozila prešao preko tijela vozača.

U prometnoj nesreći vozač je zadobio teške tjelesne ozljede i prevezen je u Opću bolnicu u Koprivnici, a policijski službenici provode kriminalističko istraživanje.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DIREKTOR TURISTIČKE FUČEK NA RKC-U

“Dvorcem neće upravljati privatnik, osniva se nova županijska tvrtka”

ROK ZA IZVOĐENJE RADOVA JE 24 MJESECA

Izgradnja centra za palijativu može početi. Potpisan ugovor o izgradnji s križevačkim građevinskim divom

nestašica plavog dizela

Poljoprivrednici suočeni s ozbiljnim problemom! “Proljetna sjetva je ugrožena”