Trčali u Dugom Selu i Varaždinskim Toplicama

Članovi Atletskog kluba Križevci bili su aktivni i nastupili su na nedavnim utrkama u Varaždinskim Toplicama te Dugom Selu. Na Varaždinske Toplice Trailu nastupili su Renata Smojver i Marko Horvat. Marko je u Utrci Centurija na četiri kilometara završio na šestom mjestu, odnosno trećem u kategoriji M30. Renata  je pak nastupila na Utrci Kohorta na 8,7 kilometara i završila je na 25. mjestu kod žena, odnosno petom u kategoriji M50. Petra Pavlinić trčala je i pobijedila u Dugom Selu, a i tata Igor je sve bolji. Istrčao je 5,5 kilometara za 33:16, četvrti je u svojoj kategoriji, dok je osmi kod trkača i 11. u ukupnom poretku.

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu