Veronika Drljačić i Ida Šimunčić obranile naslove prvakinja

Atletičarke AK-a Križevci, Ida Šimunčić i Veronika Drljačić, obranile su naslove hrvatskih prvakinja na pojedinačnom državnom seniorskom prvenstvu u Karlovcu. Ida je osvojila srebrnu medalju na 100 metara prepone, a drugi je dan došla do zlatnog odličja u disciplini 400 metara prepone, u kojoj je, podsjetimo, višestruka prvakinja Hrvatske. Radi se o njezinom petom uzastopnom naslovu prvakinje u spomenutoj disciplini. Istrčala je dionicu za 1:00,29. Veronika je, pak, objedinila naslove na 400 i 200 metara.

Dok je zlatna na 400, završila je zlatna i na 200 metara s postignućem od 24,08 sekundi. Veronika je također višestruka prvakinja u tim disciplinama. Točnije, ovo joj je četvrti put da je osvojila naslov prvakinje Hrvatske, i to zaredom. Spomenimo i to da je Hrvoje Kašik osvojio šesto mjesto u utrci na 200 metara istrčavši dionicu za 22,92 sekunde. Sve pod trenerskim vodstvom Dragutina Palčića.

VETERANI PRVA I DRUGA ŽNL

FOTO Herešin na Kovačekov pogon torpedirao Virovce, Močile ispustile prvo mjesto

dan sporta srednje škole

FOTOGALERIJA: Igralo se na sve strane, učenici testirali sposobnosti profesora

praznik nogometa u podravini

Hajduk u Koprivnici nije poražen tri godine, Radeljić najavio iznenađenja i rušenje ‘Bilih’

NEKIMA IZBORNA, NEKIMA SPORTSKA SRIJEDA

FOTO Cvetkovčani ‘na mišiće’ kroz močilski pakao, iznenađenje u Kalinovcu

2. HRL SJEVER

FOTO Linice u zadnjoj domaćoj utakmici pobijedile Zrinski i skočile na drugo mjesto

IVAN RADELJIĆ, NOVI TRENER SLAVEN BELUPA, O PLANOVIMA, IGRAČIMA, BUDUĆNOSTI...