Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije
Kalnik zavijen u crno

Tri mladića poginula u stravičnoj prometnoj nesreći

U stravičnoj prometnoj nesreći koja se dogodila u nedjelju iza 22 sata, poginula su tri mladića, kako doznajemo, s kalničkog područja. Navodno su dvojica iz mjesta Borje, a jedan s Kalnika, starosti 22, 27 i 29 godina.

Naime, na državnoj cesti između Orehovca i Guščerovca, kod skretanja za mjesto Međa, došlo je do slijetanja Audija A3 križevačkih registracijskih oznaka i udara u ogradu mosta preko kanala te su tom prilikom vozač i dva putnika ispala iz automobila i smrtno stradali.

Da stvar bude gora, na istom su mjestu prije 10 godina poginuli brat i sestra isto iz Kalnika…

Uskoro opširnije.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Pretplatite se na naš kanal:

EKSPLOZIJA PLINSKE BOCE UNIŠTILA IM SVE ŠTO SU CIJELI ŽIVOT GRADILI

VIDEO Dragica: “Hoću samo svoju hižu, nikaj drugo mi ne treba, nikakvo bogatstvo!”

TU, MEĐU NAMA

FOTO/VIDEO Marijan Fuček jedini u Hrvatskoj izrađuje cimbule

Izbjegnuta tragedija

UPRAVO Muškarac vozilom sletio u kanal pun vode, spasili ga u zadnji čas

KANLIZACIJA JE ZAVRŠENA, PROČISTAČ DO KRAJA GODINE

Privodi se kraju projekt vrijedan 35 milijuna eura

Pokidao limeni krov

FOTO Jak vjetar oštetio Palaču pravde

BURAN VIKEND U ŽUPANIJI

Osam kaznenih djela, prometna s ozlijeđenima i požar

Upišite pojam koji želite pretraživati

Na našoj stranici koristimo kolačiće (cookies) kako bismo Vam mogli pružati usluge, koje bez upotrebe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Nastavkom korištenja stranice suglasni ste s korištenjem kolačića. PRAVILA PRIVATNOSTI