Krajem srpnja očekuje ih Svjetsko prvenstvo

Tri Podravkašice ponovno pozvane u reprezentaciju

Rukometni klub Podravka ponovno će imati tri predstavnice u mlađoj juniorskoj reprezentaciji Hrvatske. Izbornik je za drugu fazu priprema uoči Svjetskog prvenstva pozvao Tenu Jurlinu, Loru Tetec i Maju Elenu Hajdinjak, dok se među pričuvnim igračicama nalazi Katja Gregurić.

Hrvatska reprezentacija nedavno je završila prvi dio priprema u Prelogu, gdje je odigrala dvije prijateljske utakmice protiv Francuske. Francuskinje su slavile u oba susreta rezultatom 32:26 i 25:24. Druga faza priprema počinje 13. srpnja okupljanjem u Zagrebu, nakon čega reprezentacija odlazi u Ivanić-Grad.

Tijekom priprema hrvatske rukometašice odigrat će i prijateljsku utakmicu protiv Slovenije 17. srpnja, a potom slijedi završni dio priprema za Svjetsko prvenstvo koje će se od 29. srpnja do 9. kolovoza održati u Rumunjskoj. Hrvatska će u skupini igrati protiv Francuske, Egipta i Fidžija.

FOTO RK Podravka

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Stigao Mateo Mihelčić

Molvarci doveli mladog veznjaka iz Koprivnice

19. Memorijal "Ivan Janžek – Skansi"

Vozači osvojili turnir u Glogovcu

Međunarodni miting u Zagrebu

Dora Čolig osvojila novo zlato