PILI U PONEDJELJAK POPODNE

Troje mladih uhićeno zbog alkoholiziranja u gradskom parku

Troje mladih ljudi ovog je ponedjeljka u popodnevnim satima uhićeno zbog alkoholiziranja u koprivničkom gradskom parku.

– Dana, 13. svibnja u 18:25 u Koprivnici u gradskom parku zatečeni su 19-godišnjak, 22-godišnjak i 31-godišnjakinja pod utjecajem alkohola, a koji su se odavali pijančevanju na javnom mjestu odnosno konzumirali alkoholna pića – priopćila je Policijska uprava koprivničko – križevačka.

Osobe su uhićene i smještene u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njih će, zbog počinjenja prekršaja iz članka. 20. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, biti podnesen optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu općinskog suda.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

Susjedne županije

Provalio u Konzum razbivši staklo daskom, policija ga zatekla s 417 kutija cigareta i hrpom “unučića”