PILI U PONEDJELJAK POPODNE

Troje mladih uhićeno zbog alkoholiziranja u gradskom parku

Troje mladih ljudi ovog je ponedjeljka u popodnevnim satima uhićeno zbog alkoholiziranja u koprivničkom gradskom parku.

– Dana, 13. svibnja u 18:25 u Koprivnici u gradskom parku zatečeni su 19-godišnjak, 22-godišnjak i 31-godišnjakinja pod utjecajem alkohola, a koji su se odavali pijančevanju na javnom mjestu odnosno konzumirali alkoholna pića – priopćila je Policijska uprava koprivničko – križevačka.

Osobe su uhićene i smještene u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njih će, zbog počinjenja prekršaja iz članka. 20. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, biti podnesen optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu općinskog suda.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Vatrogasci na terenu

Izbio požar na putničkom vlaku

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora