Prosjačili u Koprivnici

Troje Rumunja prosjačilo, prvo ih čeka zatvor pa deportacija iz našeg kraja

Koprivnička policija uhitila je i pred sud dovela troje madih ljudi koji su prosjačili.Kako je to zakonom zabranjeno oni su u žurnom postupku odvedeni pred sud, koji nije bio nimlo blag.

– U subotu, 21. rujna, oko 10 sati, u Koprivnici u Ulici Ivana Česmičkoga troje državljana Rumunjske starosti 20, 19 i 20 godina narušavala su javni red i mir prosjačenjem novca od građana. U žurnom prekršajnom postupku 19-godišnjakinja te dvojica 20-godišnjaka kažnjeni su kaznom zatvora od 10 dana uvjetno na 12 mjeseci te im je izrečena zaštitna mjera udaljenja s koprivničkog područja u trajanju od 12 mjeseci – naveli suu PU Koprivničko-križevačkoj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

NAGLASAK REBALANSA JE NA MJERAMA ZA LIJEČNIKE

Županija povećala proračun, diže se i kredit od 5,5 milijuna eura