Turnir u hrvanju: Ludbrežanke i Ludbrežani odlični

Članovi  Hrvačkog kluba Ludbreg prošlog su se vikenda s turnira u Sesvetskom Kraljevcu vratili s izvrsnim rezultatima. Lana Horvat osvojila je zlatno odličje, njezina kolegica Monika Havaić bila je brončana. Vita Križanić osvojila je  peto mjesto kao i njezina kolegica Graciela Filipašić. Dora Kotiščak bila je šesta.

– Velike čestitke djevojkama na prikazanom hrvanju. Ispunjeni ponosom vraćamo se u Ludbreg – poručili si iz Hrvačkog kluba Ludbreg.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

Znanstvenici nakon velikog istraživanja:

“Ljudi koji idu spavati u ovo vrijeme imaju manji rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti”