Turnir veterana u Novom Čiču: Virovcima treće mjesto

Veterani Košarkaškog kluba Podravac osvojili su treće mjesto na turniru u Novom Čiču. Virovci su u polufinalu nakon produžetka izgubili od Brežica 90:89 (79:79), dok su u susretu za treće mjesro pobijedili Goricu 66:54. Za Podravac su igrali: Đegerec, Jančijev, Zadravec, Drmenčić, Beljan, Radaković, Pavliček, Miškulin, Đorđević, Lovrić, Jelić i Samardžić.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?