UKRADEN UTRŽAK OD PRODANE PIJAČE

“U 15 godina otkako imamo stadion ovo je treća provala”

Lopovi su i u noći na ponedjeljak provalili i u prostorije Nogometnog kluba Podravina na stadionu u Ludbregu. Ukraden je utržak kafića koji je otvoren dok se igraju utakmice, a policija traga za nepoznatim počiniteljima.

– U 15 godina otkako imamo stadion ovo je treća provala. Lopove je zanimao samo novac jer nisu dirali ni vrijednu tehniku, ni sportsku opremu. S obzirom da imamo i problem s učestalim opijanjem u noćnim satima na tribini stadiona, u suradnji s Gradom koji je vlasnik kompleksa namjeravamo postaviti video nadzor – kaže Vitomir Namjesnik, tajnik Nogometnog kluba Podravina.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

zadiranje u prava vlasništva

Policija predložila da se JCB vlasniku trajno oduzme. Evo zašto je sud to odbio

POSEBNA ČLANICA HGSS STANICE KOPRIVNICA

VIDEO Samo dva zlatna retrivera u Hrvatskoj spašavaju živote, a jedan od njih je Runa

jeste li znali?

Savjet starog vrtlara sve je oduševio: “Tko danas posije ovo povrće, već za 25 dana će brati prve plodove”