još jedna pobjeda križevčana

U Domašincu palo čak šest golova

Ovaj tekst je objavljen u tiskanom izdanju Podravskog lista

Križevčani su došli do još jedne pobjede u ludoj utakmici u Domašincu protiv tamošnjeg Dinama, gdje je palo čak šest golova. Konačni rezultat je bio 2:4 za dobro raspoložene goste. Radnik se tako i s ovog gostovanja vratio kući s tri boda. Nakon 17 kola i dalje je izjednačen u vrhu s vodećim Poletom iz Svetog Martina na Muri. Domaće je načeo Kyrylo Senko već u osmoj minuti. Prati ga Lacić-Klarić Leon koji je realizirao pogodak u 16. minuti i povećao vodstvo na 2:0. Mihael Mladen strijelac je trećeg pogotka pred sam kraj poluvremena, s kojim su pošli na odmor.

Da se domaći nisu mislili predati pokazali su ubrzo u nastavku utakmice. Do smanjenja vodstva na 1:3 došli su u 50. minuti pogotkom Malenovića, a isti je igrač bio strijelac i drugog pogotka u 64. minuti. Hrvoje Mladen postiže pogodak za konačnih 2:4 u 80. minuti. Spomenimo kako je žuti karton dobio Radnikov Mateus u 30. minuti zbog naguravanja s protivničkim igračem, koji je također opomenut. Žuti karton dobio je Dinamov Sabol. Bacinger iz redova domaće momčadi također je „požutio“, i to u 90. minuti zbog manjka poštovanja prema igri. Radnik u idućem kolu Treće NL Sjever kod kuće dočekuje Papuk Osječko 1664.