U golijadi Tomislav pokazao klasu više od Lipe

Navijači Tomislava iz Drnja pribojavali su se da će njihova momčad ući u začarani krug slabe realizacije prilika. No, to se nije dogodilo. Nakon pomalo iznenađujućeg remija protiv Mladosti iz Sigeca u prošlom kolu, Tomislav je na svom Parku prinčeva bio uvjerljiv protiv hlebinske Lipe. Tomislav je također nastupio u punom sastavu te se povratak Lončara i Širića itekako osjetio.

Upravo je Lončar u 8. minuti postigao prvi pogodak za Tomislav. Samo tri minute kasnije Hrženjak je povisio na 2:0. Jakupanec je pak u 27. minuti postavio rezultat od 3:0. Hlebinčani su se i dalje borili te izborili kazneni udarac koji je u 36. minuti realizirao Gregl. No, da se gosti ne bi previše nadali pobrinuo se Hrženjak svojim drugim pogotkom u 39. minuti kad je pucao s dvadeset metara, a gostujući vratar nije se niti pomaknuo, nego je pogledom ispratio loptu u mrežu za rezultat od 4:1.

Tim rezultatom otišlo se na odmor. U nastavku još poslastica za navijače i ljubitelje nogometa. Hrvoje Hrženjak-Joja odmah nakon sučeva zvižduka povisuje na 5:1. Patrik Širić postavlja rezultat od 6:1. Tada se Drnjančani opuštaju te su primili dva pogotka. Strijelci su bili Ritoša u 78. minuti i Gregl po drugi put u 87. minuti. (md)

FOTO Matija Dolenec

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz