U Koprivnici održan teniski turnir

U organizaciji Teniskog kluba Koprivnica održan je teniski turnir za sedam kategorija tenisačica i tenisača na kojem je nastupilo 60 natjecatelja iz sjeverozapada Hrvatske. Od natjecatelja iz Koprivničko-križevačke županije u kategoriji 2013. i mlađih najbolji su bili Koprivničanka Barbara Belčić i Križevčanin Filip Senčar. U kategoriji 2012. i mlađi najbolji je bio Đurđevčanin David Fuček. U grupi 2010. i mlađi najbolji su bili Koprivničanci Karla Lončar i Pavle Peradin. U kategoriji 2008. i mlađih prvo mjesto pripalo je Koprivničanki Mariji Petrović. Koprivničanac Vid Horvatić-Jambor će kao drugoplasirani otići na završnicu u Split jer je prvoplasirani Varaždinac odustao zbog drugih obveza. (ke)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru