NERADNI DAN

U Koprivnici se sutra ne naplaćuje parking

Iz koprivničkog gradskog komunalnog poduzeća Komunalac potvrdili da će sutra svi vozači u gradu moći parkirati bez razmišljanja o naplati parkiranja. S obzirom da se sutra održavaju izbori i srijeda je proglašena neradnim danom, u Koprivnici se neće naplaćivati parking, baš kao što se ne naplaćuje blagdanima i nedjeljom, potvrdili su iz Komunalca. Svi koji krenete na birališta pa se nakon toga uputite na kavu u centar, ne morate voditi računa o tome imate li sitniš u novčaniku ili mobitel kako bi platili parkiranje za svog limenog ljubimca.

FOTO arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su

PRVO JE VIKLA NA NJEGA I VRIJEĐALA GA

Pijana žena istukla muža u vikendici: “Kurviš, prodo si me svima!”

POČELI SU RADOVI NA BJELOVARSKOJ

Cesta na kojoj je tragično preminuo mladić dobiva nova prometna rješenja