SVE JE SPREMNO ZA NAJDUGOVJEČNIJI IZBOR LJEPOTE I SPORTA

U Koprivnicu stiže 12 sportašica, za titulu Miss sporta natječe se i naša Dora

Kao što smo već pisali, Koprivnica će u četvrtak prvi put ugostiti završnicu 35. izbora Miss sporta Hrvatske, najdugovječnijeg izbora ljepote i sporta u Hrvatskoj. Poručili su tako iz Turističke zajednice grada Koprivnice i dodali da će se finalna priredba održati u 20 sati u Domu mladih, a okupit će 12 sportašica iz cijele Hrvatske koje će se natjecati za titulu Miss sporta Hrvatske 2026. Finalistice će se stručnom žiriju predstaviti kroz četiri izlaska, a svaka kandidatkinja kroz kratki nastup predstavit će i sport kojim se bavi, pokazujući svoje sportske vještine, kreativnost i osobnost. Među 12 finalistica je i Koprivničanka Dora Čolig, aktualna dvoranska prvakinja Hrvatske u skoku u vis, koja će pred domaćom publikom pokušati osvojiti titulu Miss Sporta Hrvatske.

– Odlučila sam se prijaviti na izbor za Miss sporta jer me fotograf Renato Branđolica još prošle godine na jednom od atletskih natjecanja pitao jesam li zainteresirana, ali tad nisam bila u mogućnosti sudjelovati. Očekujem dobru zabavu, upoznavanje drugih cura, stjecanje novog iskustva, a naravno bilo bi lijepo i nešto osvojiti. Casting tek dolazi, tako da ću tek vidjeti kako će to sve izgledati. Trener me podržava, isto kao i roditelji, i svi se veselimo izboru za Miss sporta – rekla nam je ranije Dora.

U Turističkoj zajendici napominju i da je među ovogodišnjim kandidatkinjama Vasilisa Jakubovskaja, kći
proslavljene rukometne vratarke Irine Maljko, članice legendarne generacije Podravke koja je 1996. godine osvojila naslov europskih prvakinja.

FOTO Direkcija izbora za Miss sporta Hrvatske

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

PARTNERICA JE PRIMIJETILA DA NEŠTO NIJE U REDU

Na disalicu spojio vrtno crijevo i zaronio u jezero. Ubrzo je stigla hitna pomoć

Jeste li znali?

Iskusni serviser kućanskih uređaja: “Napravite ovo s perilicom posuđa jednom mjesečno i radit će kao nova”

PAKLENI TOPLINSKI VAL ZAHVATIO PODRAVINU I PRIGORJE

Vrućina je neizdrživa, klima uređaji i ventilatori najtraženija su roba, za cijenu se više i ne pita