PREVLADAVAT ĆE NARCISE I TULIPANI

U Ludbregu će se urediti nova zelena površina u stilu nizozemskog parka

U Ludbregu će se urediti nova zelena površina i to u stilu nizozemskog parka. Namjera ovog projekta je urediti zemljište uz obalu rijeke Bednje na prostoru Otoka mladosti te ga prenamijeniti u cvjetni park u kojem će prevladavati narcise i tulipani. Budući park je planiran u rudimentarnom obliku kao otvoreni prostor za korištenje od strane svih zainteresiranih, a bi trebalo započeti u listopadu.

U projektu uređenja sudjeluju LUKOM, TZ područja Centar svijeta, Grad Ludbreg i Udruga Narcisa čijoj se predsjednici Gordani Loparić možete javiti ukoliko imate lukovice narcisa i tulipana za donaciju (e-mail moc.liamgobfsctd-3597f0@gerbdul.asicran ili na broj mobitela 098 399 585).

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DRUŽENJE UZ GLAZBU, PLES, KOLAČE

Komatničanci pripremili još jednu “Mešu na Dravi”

Jeste li Znali?

Pitali vrhunskog kuhara kako spriječiti da se meso lijepi za tavu: “Prije pečenja, samo stavite malo ovog začina”

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić