DRUGA OVE GODINE

U Rasinji provedena akcija darivanja krvi

Održana je 2. ovogodišnja Akcija dobrovoljnog darivanja krvi u petak, 20. listopada u Sportskoj dvorani OŠ Andrije Palmovića u Rasinji, a prema kalendaru Gradskog društva Crvenog križa Koprivnica. Odazvalo se 14 darivatelja te su 3 donacije bile odbijene, a 11 prihvaćenih.

“Zahvaljujemo darivateljicama i darivateljima koji su se odazvali ovoj akciji na pruženoj ruci spasa te medicinskom timu Hrvatskog zavoda za transfuzijsku medicinu iz Zagreba, djelatnicima GDCK-a Koprivnica i volonterkama Općinskog društva CK-a na uspješnoj suradnji u organizaciji ove akcije. Posebno zahvaljujemo Krunoslavu Belaju, ravnatelju OŠ Andrije Palmovića Rasinja, na ustupljenom prostoru sportske dvorane”, navode iz općine.

FOTO Općina Rasinja

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”