TURNIR PIONIRA DO SEDAM GODINA

U Sportskom parku 70 mladih nada pokazalo nogometne vještine

Nogometni klub Podravac iz Virja bio je domaćin novog turnira pionira do sedam godina. Uz Virovce, nastupili se ekipa Slaven Belupa, Škole nogometa grada Koprivnice, Radnika Križevci, đurđevačkog Graničara te Mladosti iz Molvi i Koprivničkih Bregi. Standardno su odigrane utakmice „tri na tri”, a nogometne vještine pokazalo je 70 mladih nada.

FOTO Dinko Borozan

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru