Učenici OŠ Legrad sakupili 18 kilograma čepova

Učenici OŠ Legrad tijekom školske godine prikupili su 18 kilograma otpadnih plastičnih čepova i poklopaca.

Učenici su vrijedno sakupljali čepove kako bi pomogli Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma u kupnji skupih lijekova, a  pokazali su i izvrsno znanje o zaštiti okoliša i recikliranju te točno pobrojali koja boja označava pojedinu vrstu odvojeno prikupljenog otpada.

-Zahvaljujemo svima koji su se uključili u akciju te pozivamo građane da i dalje na ovaj način pomažu u kupnji lijekova – poručili su iz Komunalca.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

PROJEKT DOGRADNJA I OPREMANJE DJEČJEG VRTIĆA U NOVOM VIRJU

Kapacitet vrtića povećan za jasličku skupinu od 12 novih korisnika

Znanstvenici nakon velikog istraživanja:

“Ljudi koji idu spavati u ovo vrijeme imaju manji rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti”