Povodom Uskrsa

Učenici ukrašavali ulaz tržnice

Ulaz u koprivničku gradsku tržnicu od jučer u novom, ljepšem ruhu. Naime, učenici 3.c razreda Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski sa svojom učiteljicom Đurđicom Poštom posjetili su Smutek, te terasu objekta i ulaz tržnice ukrasili uskrsnim motivima. Svaki učenik izradio je nekoliko papirnatih
pisanica kojima su dekorirali cvjetne tegle i košare koje krase Smutek. Također
čitali su tekst s uskrsnom temom te su donijeli crteže pisanica koji će biti izloženi
na terasi čim to vremenske prilike dozvole.

FOTO: Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića

DIREKTORICA LANA MILETIĆ PREDSTAVILA OVOGODIŠNJI PROGRAM:

Ljeto na Zrinskom otvara Jazz orkestar HRT-a, a zatvara Prljavo Kazalište

jeste li znali?

Savjet starog vrtlara sve je oduševio: “Tko danas posije ovo povrće, već za 25 dana će brati prve plodove”