Stigli Posavec i Vargantolić

Udarnik doveo dva nova igrača

Udarnik iz Zabatlja predstavio je dva nova igrača koji će u nadolazećoj sezoni nositi crveni dres. Riječ je o Mateju Posavcu (23) i Antoniju Vargantoliću (27), dvojici nogometaša koji su već nastupali u brojnim kubovima županijske lige.

Posavec je prošao omladinsku školu Slavena Belupa i Koprivnice, a kasnije je igrao za juniore Bratstva iz Kunovca te za seniore Močila. Nakon duže pauze vraća se nogometu, motiviran i željan igre.

Vargantolić dolazi iz Drave Selnica Podravska, a nogometno je potekao u Starigradu. Tijekom karijere branio je boje Sokola, Starigrada i Drave, a već na prvom treningu ostavio je dobar dojam na trenere i suigrače. U Zablatju vjeruju da bi mogao biti značajno pojačanje.

FOTO NK Udarnik

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Odigran je 25. derbi sjevera

Slaven nadigran na domaćem terenu, Varaždin zabio četiri gola i uzeo puni plijen

PRIREĐEN JE DEFILE JAHAČA I KOČIJA I DRUŽENJE

Sportski konjički klub Podravske Sesvete proslavio 20. rođendan

Miklinovec drastično pomladio momčad

Prioritet je razvoj igrača, a ne pozicija. Prosjek momčadi je 21 godina