Ukrajinski migrant gasio “čikove” na ruci svoje partnerice, prijeti mu višegodišnji zatvor

Općinsko državno odvjetništvo u donijelo rješenje o provođenju istrage protiv državljanina Ukrajine (44) zbog osnovane sumnje da je počinio kazneno djelo teške tjelesne ozljede i prijetnje.

-Postoji osnovana sumnja da je 44-godišnjak 6. rujna 2022. u jednom gradu na Sjeveru zemlje, na dva mjesta ugasio zapaljenu cigaretu na lijevoj podlaktici svoje 51-godišnje partnerice i nanio joj teške ozljede (opekline III. stupnja) te joj tada, i sljedećeg dana, zaprijetio – navode u ODO-u.

Državno odvjetništvo je podnijelo prijedlog da se protiv okrivljenika odredi istražni zatvor zbog opasnosti od bijega i opasnosti od ponavljanja kaznenih djela kojeg je sutkinja istrage Županijskog suda u Varaždinu prihvatila i odredila mu istražni zatvor.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Potpore mladima pri kupnji ili gradnji

Mladi Podravci i Prigorci dobili povrat poreza za 74 prve nekretnine

Zeleno svjetlo za eksploataciju polja s ogromnim zalihama

Prvi plin s nalazišta Kutnjak – Đelekovec mogao bi ‘poteći’ sljedeće godine

NA BLAGDAN SVETOG AMBROZIJA

Prvašići će se ove zime ponovno sladiti hrvatskim medom