Ulična košarka: Crne najbolje u kategoriji mini basket

Ženski košarkaški klub DHPG pod pokroviteljstvom Općine Peteranec organizirao je turnir u uličnoj košarci u Peterancu na kojem je nastupilo 15 ekipa. U kategoriji mini basket prvo mjesto osvojila je ekipa Crne u sastavu Mia Marinić, Lea Zidar i Lara Komar, drugo Opasni u sastavu Maja Kociper, Dario Demeterfi i Tena Pali te treće Peseki u sastavu Katja Legemec, Tea Zidar i Amalija Pali.

U kategoriji basket u A grupi prvo mjesto osvojila je ekipa Jedi Grašak u sastavu Lana Jembrek, Marija Biršić, Nela Horvat i Nela Fabijanec, a u grupi B Tete paštete u sastavu Petra Matoš, Tea Nemec, Klara Lazar i Ema Šisk. U kategoriji 2009. godište prvo mjesto osvojila je ekipa Podravac II u sastavu Eni Jaković, Lara Krznarić i Nicol Ljubić, dok je u kategoriji rekreativaca prvo mjesto osvojila ekipa Oldi Goldi u sastavu Zoran Kociper, Danijel Komar, Ivica Mikulan i Nikola Rončević. U natjecanju u tricima prvo mjesto osvojio je Zoran Kopicer, dok je u izvođenju slobodnih bacanja pobijedila Ivana Legemec.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu