POVODOM DANA OPĆINE pitomača

Umirovljenici pokazali svoje umijeće pjevanja, sviranja i plesa

Udruga umirovljenika Hrvatske općine Pitomača prigodnim se programom ovog petka predstavila posjetiteljima te time proslavila Dan Općine.

– Naša udruga broji oko 150 članova, djeluje 30 godina i kroz svoje postojanje aktivna je u raznim poljima. U ovom sadašnjem sastavu naša udruga vrlo je aktivna na kulturnom području, u pjevanju, plesanju, sviranju, sportu, izradi ručnih radova s kojima sudjelujemo na raznim manifestacijama i izložbama – rekla je Marica Kovačev, predsjednica Udruge.

Udruga se predstavila raznim programom gdje su pokazali umijeće pjevanja i sviranja, plesanja te sportske aktivnosti koje provode. U predvorju Centra za kulturu Drago Britvić postavljena je izložba sa radovima članova udruge umirovljenika općine Pitomača, rad i trud udruge došao je podržati i načelnik općine Pitomača Željko Grgačić.

FOTO Udruga umirovljenika Hrvatske općine Pitomača/Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

IZ KOPRIVNIČKIH VODA POTVRDILI

Opskrba za sada sigurna, ponašajte se odgovorno: “Ne trošite vodu na vrtove, pranje vozila i bazene!”

HDZ SVETI IVAN ŽABNO REAGIRAO

Traže ostavku načelnika Bošnjaka: “Izgubio je moralni i politički autoritet”

JAKO MU SE ŽURILO

Ludovao Žabnom, vozio 82 iznad dozvoljenog