osuđen je

Umirovljenik (79) se autom zaletio u nadstrešnicu pa pobjegao s mjesta nesreće

Ukupna novčana kazna od 510 eura izrečena je na Prekršajnom odjelu Općinskog suda u Koprivnici umirovljeniku (79) koji se osobnim vozilom marke Ford zaletio u nadstrešnicu pa pobjegao s mjesta nesreće. Dogodilo se to 27. srpnja prošle godine kada se 79-godišnjak kretao makadamskom prilaznom cestom sajmišta iz smjera Potočne ulice prema Ulici braće Radić. Prilikom skretanja u desno nije se prethodno uvjerio može li to učiniti bez opasnosti za druge sudionike u prometu i imovinu zbog čega je prednjim desnim dijelom vozila udario u montažnu nadstrešnicu. Iako je i na Fordu i nadstrešnici nastala materijalna šteta, 79-godišnjak se potom udaljio s mjesta nesreće bez da je vlasniku nadstrešnice ostavio podatke o sebi i vozilu kojim je uzrokovana nesreća. Osim što mora platiti novčanu kaznu, umirovljeniku je vozačka dozvola B kategorije oduzeta na dva mjeseca.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ponovno u skolskim klupama

VIDEO Tri generacije zajedno slave obljetnicu početka školovanja! “Treba vratiti vremena kad je učitelj bio zakon”

Tragedija kod križničkog mosta

Rijeka je nabujala i sigurnost ronioca ugrožena, potraga je obustavljena do ponedjeljka

MISLI NA ZDRAVLJE

Kako je 50-godišnjak pobijedio visoki kolesterol: “Samo sam prestao ovo jesti, a svi to imaju u hladnjaku”