Policija ga uhvatila u križevcima

Umirovljenik završio u zatvoru, vozio je bez vozačke dozvole

Policija je u petak u 9 sati ujutro u Križevcima zaustavila automobil kojim je upravljao umirovljenik (67) bez položenog vozačkog ispita.

Uhićen je te istog dana doveden na Prekršajni odjel Općinskog suda u Bjelovaru. Zbog počinjenja istovrsnih prekršaja od njega je privremeno oduzet osobni automobil kojim je upravljao te je o tome obaviješten Prekršajni odjel Općinskog suda u Bjelovaru koji odlučuje o daljnjem postupku s oduzetim vozilom.

U žurnom prekršajnom postupku sud je vozaču odredio zadržavanje od 15 dana i predan je u zatvor u Bjelovar, dok će odluku o privremeno oduzetom vozilu donijeti naknadno.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

DVORANA STRUKOVNE ŠKOLE U LOŠEM JE STANJU I VAPI ZA OBNOVOM

Zaštitna željezna vrata u hodniku dvorane pala na mladu rukometašicu

NESVAKIDAŠNJA KRAĐA

Ukrali im Tomos automatik, nude nagradu za korisnu informaciju

Predviđena je jednosmjenska nastava

Raspisuje se javna nabava za izgradnju škole vrijedna više od osam milijuna eura. Provjerili smo kako će izgledati