NESREĆA NA PODRAVSKOJ MAGISTRALI

UPRAVO Audijem sletio u polje, jednu osobu odvezla hitna

Prometna nesreća dogodila se upravo na Podravskoj magistrali između Vlaislava i Plavišinca. Prema prvim informacijama, vozač je autom sletio s ceste pa “preletio” odvodni kanal i završio je putanju u polju. Jedna je osoba ozlijeđena i prevezena u koprivničku opću bolnicu, a policija trenutno provodi očevid.

FOTO/VIDEO Dinko Borozan

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

U susjedstvu

Zidar prijetio liječnicima jer je morao čekati na postavljanje holtera

Policija na mjestu događaja

UPRAVO Nesreća na pružnom prijelazu, obustavljen željeznički promet

PODRAVINA OD LETA DO LETA

Oživjeli zaboravljene običaje, zanate, nošnje, radove i način života