Nakon koprivničke Gimnazije, dojava o bombi stigla je u koprivničku Srednju školu upravo doznajemo. Policija je na mjestu događaja, a učenici također evakuirani.
“Naknadno je zaprimljena dojava o mogućoj postavljenoj eksplozivnoj napravi u još jednoj odgojno-obrazovnoj ustanovi u Koprivnici. Policijski službenici su na lokacijama i u tijeku su provjere istinitosti navoda zaprimljene e-pošte”, dodala je u svom priopćenju policija.
– Dojava je nešto kasnije došla i u Srednju školu. Sve obrazovne institucije imaju protokol o evakuaciji i tako se postupilo i u ovim slučajevima. Ravnatelji su odmah obavijestili službu 112. Na lokaciju su došle sve hitne službe, policija, vatrogasci i hitna pomoć. Zgrade će se pregledati i ako se ustanovi da su sigurne, učenici će biti natrag pozvani na nastavu – kazao je Ratimir Ljubić zamjenik župana Koprivničko-križevačke županije.
FOTO Podravski list