policija na mjestu događaja

UPRAVO Dojava o bombi u koprivničkoj Gimnaziji

Nekoliko škola u Zagrebu, Čakovcu, Požegi, a sada i Koprivnici, jutros je dobilo dojave o bombama.

“U četvrtak 6. veljače u jutarnjim satima, na mail odgojno-obrazovne ustanove u Koprivnici zaprimljena je poruka o mogućoj postavljenoj eksplozivnoj napravi. Policijski službenici su na lokaciji i u tijeku su provjere istinitosti navoda zaprimljene e-pošte”, priopćila je upravo Policijska uprava koprivničko – križevačka.

Kako neslužbeno doznajemo riječ je o koprivničkoj gimnaziji, a učenici su evakuirani iz objekta i poslani na vanjsko školsko igralište.

FOTO čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su

PRVO JE VIKLA NA NJEGA I VRIJEĐALA GA

Pijana žena istukla muža u vikendici: “Kurviš, prodo si me svima!”

NESREĆA SE DOGODILA U SRIJEDU

Žena na koju je naletio kamion preminula u bolnici