PROMETNA NESREĆA NA PODRAVSKOJ MAGISTRALI

UPRAVO: Golf završio na boku, vozačica prevezena u bolnicu

Prometna nesreća dogodila se upravo na Podravskoj magistrali, između Vlaislava i Plavšinca. Prema prvim informacijama, vozačica je Golfom, iz zasad neutvrđenog razloga, sletjela s ceste uslijed čega se vozilo preokrenulo na bok. Ozlijeđena je i prevezena u bolnicu, a na mjestu događaja je policija koja obavlja očevid. Promet se otežano odvija.

FOTO Dinko Borozan

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Zabrinjavajući rezultati sistematskih pregleda potencijalnih prvašića

Svako sedmo dijete u županiji nije spremno za prvi razred