Uredili i blagoslovili adventske vijence

U Delovima, mjestu u općini Novigrad Podravski, uz blagoslov malog i velikog adventskog vijenca upalili su prvu svijeću i time ušli u najljepši dio godine, iščekivanje Božića. Za uređenje vijenaca već tradicionalno bili su zaduženi članovi KUD-a Delovi, a podršku im je pružio i župnik.

– Veliko hvala članovima KUD-aDelovi na pomoći i angažmanu oko uređenja velikog adventskog vijenca kojim već tradicionalno obilježavamo Advent u Delovima i hvala velečasnom Ljubanu Škrabi na podršci i blagoslovu – poručili su iz KUD-a Delovi.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

PROJEKT REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE

Dom zdravlja dobio nove ambulante za dentalnu medicinu i radiološku djelatnost

NA DOGOVORENI SASTANAK PONOVNO JE STIGAO SAMO JOŽA

Petu godinu zaredom, obljetnicu mature slavi sam. Ovog puta 72. i tradiciju misli nastaviti

uređenje i opremanje vrtića

Križevcima gotovo 46 tisuća eura za projekte namijenjene djeci