Uspješna subota koprivničkih atletičara

Atletičari AK-a Koprivnica bilježe sjajne rezultate na tri natjecanja na kojima su nastupili u subotu. U Zagrebu na dvoranskom mitingu u kategoriji kadeta na 60 m Dorian Držanić osvojio je šesto mjesto u vremenu 8,33, a Luka Kolonić deveto mjesto u vremenu 8,93.  U kategoriji kadetkinja na 60 m Ivana Cenko osvojila je 12. mjesto u vremenu osobnog rekorda 9,04.

U kategoriji mlađih kadeta na 60 m Petar Slavinić osvojio je drugo mjesto u vremenu osobnog rekorda 8,56, dok je Teo Ištvan osvojio treće mjesto s vremenom 8,92. U kategoriji mlađih kadetkinja na 60 m Karla Obranović osvojila je osmo mjesto u vremenu 9,47, a Zara Štefanić 10. mjesto u vremenu osobnog rekorda 9,63.  U kategoriji mlađih kadetkinja na 800 m Sara Podoreški osvojila je 13. mjesto u vremenu osobnog rekorda 2.41,51, a Ema Podoreški 19. mjesto u vremenu 2.48,60.

U kategoriji seniorki na 400 m Tara Rušak zauzela je 24. mjesto s vremenom 1.10,74. Isti dan na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore u dvorani, Luka Kvaternik i Lukas Petrić istrčali su utrku na 60 metara te oboje pomaknuli svoj osobni rekord. Također, atletičarka AK Koprivnica Tija Požgaj nastupila je na 6. kolu Polarne lige u brzom hodanju u Prelogu na 3200 m i osvojila prvo mjesto.