s čak 3,37 promila!

Usred podneva pijan ko letva sjeo na bicikl, pao na cestu i završio u bolnici

Jedan je 46-godišnjak ove nedjelje pijan ko letva i to usred podneva odlučio sjesti na bicikl, no njegova avantura nije dugo trajala.. Naime, sve se dogodilo u Donjem Kneginicu na području Varaždinske županije, a gospodin je biciklirao s čak 3,37 promila sve dok nije izgubio kontrolu nad guvernalom, pao na cestu i ozlijedio se, nakon čega mu je liječnička pomoć pružena u Općoj bolnici Varaždin, stoji u priopćenju Policijske uprave varaždinske.

FOTO: PL/ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

NESREĆA U KOPRIVNICI

UPRAVO Težak sudar na raskrižju. Ima ozlijeđenih, gužve su velike

neobična intervencija

Ispred kuće mu se odvijala prava drama, a on spavao!? “Na teren je izašlo 18 vatrogasaca”