LUKOVO V KALNOVCU

FOTO Utrka ulicama Kalinovca okupila čak 111 rekreativca

Nogometni klub Kalinovac u sklopu obilježavanja Dana Općine po prvi put je organizirao utrku Lukovo v Kalnovcu koja je okupila čak 111 rekreativaca. Najmlađi je imao pet, a najstarija sudionica 68 godina. Start i cilj bio je ispred školsko-sportske dvorane Osnovne škole Ivan Lacković Croata, a dužina staze, koja je prolazila ulicama Kalinovca, oko 6,3 kilometra. Svi sudionici dobili su finišerske medalje, a oni najbolji prigodne nagrade. U muškoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je Oliver Orešić, drugo Saša Horvat te treće Matija Antolaš. U ženskoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je Mateja Senzel, drugo Ida Foret te treće Sanja Sabolić.

FOTO Đuro Grčić

NA DOMAĆEM TERENU

Koprivničke kadetkinje pobijedile, pionirke izgubile protiv Savice

KOPRIVNIČKI KARATE KLUB IMA DEVET NOVIH ODLIČJA

FOTO Karatisti Akademije ‘pograbili’ medalje u Špišić Bukovici

AK KOPRIVNICA NA POJEDINAČNOM PRVENSTVU HALS-A U KROSU

Veteran Josip Jagarinec osvojio zlato na četiri kilometra, nastupili mnogi naši talenti