Close this search box.
visoke pobjede

Uvjerljivi Pitomačani i Kloštrani

Ovaj tekst je objavljen u tiskanom izdanju Podravskog lista

Pitomača je u 16. kolu Četvrte hrvatske lige Sjever s lakoćom odradila gostovanje kod Suhopolja i upisala visoku pobjedu 0:9. Već u šestoj minuti domaću mrežu načeo je Pavličević i  najavio da će Pitomačani biti itekako golgeterski raspoloženi. Samo četiri minute nakon toga novi priliku Pitomače Kosanović je pretvorio u 0:2. U 18. minuti Paradinović je zabio za 0:3, a do kraja prvog poluvremena Brazilac Carvalho je sa svoja dva gola povisio na 0:5. I u nastavku Pitomačani su bili nemilosrdnu prema Suhopolju, a za konačnih 0:9 strijelci su bili Paradinović u dva navrata te Jakupec i Babić.

Kloštranska Mladost je na gostovanju u Voćinu također bila uvjerljiva i slavila s 0:4. Nakon što su u prvom poluvremenu priredili reviju promašaja, Kloštrani su do početne prednosti stigli u 54. minuti preko Lovre Šandrovčana. Isti igrač samo dvije minute nakon toga zabio je za 0:2, a u završnici susreta u listu strijelaca upisali su se i Klemen i Kovač. Molvarska Mladost je, pak, na teškom gostovanju u Garešnici pobijedila Garić 1:2. Garić je poveo u 14. minuti golom Jergovića, a za preokret i trobod Molvaraca strijelci su bili Miklaušić i Mihael Mihoković.

prvo kolo lige prvakinja

FOTO Kakva drama! Podravka poražena u zadnjim sekundama uz čak 8 promašenih sedmeraca