u stanju neubrojivosti

UŽAS: Manijak sjekirom napao policajce!

Općinsko državno odvjetništvo u Virovitici je podiglo optužnicu protiv 42-godišnjaka zbog osnovane sumnje na počinjenje kaznenog djela prijetnje i napada na službenu osobu, izvještava DORH.

– Okrivljenog 42-godišnjaka se tereti da je u listopadu 2022. godine, u stanju neubrojivosti, ispred kuće oštećenice u jednom naselju na području Virovitičko-podravske županije, uputio oštećenici prijetnje koje su kod nje izazvale osjećaj straha za vlastiti život i sigurnost. Kada je uočio policijske službenike koji su postupali povodom dojave oštećenice, okrivljenik je, tereti ga se, prišao policijskim službenicima i zamahnuo sjekirom prema njima, ali su se oni uspjeli izmaknuti i svladati ga, navode iz DORH-a.

FOTO: ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kaufland kažnjen s 300.000 eura

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju