Uzbudljiv derbi: U Hrastovskom ostaju sva tri boda

Ova dva rivala srela su se u osmini finala županijskog Kupa prije desetak dana. Tada je Zadrugar pobijedio 2:0, a za Dravu-Ajax igrao je Bojan Vručina. Poslije te utakmice Bojan se preselio preko rijeke Drave k svom mlađem bratu Jurici koji je trener-igrač u NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec. Nekako istovremeno Drava-Ajax riješila se i ‘neposlušnog’ Karla Kolaka koji je prešao u redove Plitvice iz Selnika. Umjesto njih, u petak, prije nedjeljne utakmice ekipa iz Svetog Đurđa dovela je dvojicu Brazilaca.

Juliano Peluci došao je iz BSK-a iz Belice, a Luan Marcelo iz IFK Linderberga. U svojoj prvoj utakmici obojica nisu pokazala hoće li biti pojačanja za Dravu-Ajax ili samo prinove. Zadrugar je bio za nijansu bolja ekipa naročito u prvom poluvremenu kada su i poveli pogotkom Daria Struškog iz jedanaesterca. Gosti su u drugom poluvremenu pokušali izjednačiti, ali nisu uspjeli iako su imali podršku velikog broja navijača. Konačni rezultat 1:0 za Zadrugar koji je ovom pobjedom skočio na treće mjesto prvenstvene ljestvice i ima isti broj bodova kao i Obreš te Mladost (VT). Od ostalih predstavnika s ludbreškog područja valja spomenuti neočekivani poraz Plitvice iz Selnika, koja i dalje igra toplo-hladno, od Mladosti u Varaždinu 2:1. Mladost iz Sigeca Ludbreškog na svome je terenu savladala Čevo s uvjerljivih 7:1. (dv)
FOTO Dražen Vađunec

NEKIMA IZBORNA, NEKIMA SPORTSKA SRIJEDA

FOTO Cvetkovčani ‘na mišiće’ kroz močilski pakao, iznenađenje u Kalinovcu

2. HRL SJEVER

FOTO Linice u zadnjoj domaćoj utakmici pobijedile Zrinski i skočile na drugo mjesto

IVAN RADELJIĆ, NOVI TRENER SLAVEN BELUPA, O PLANOVIMA, IGRAČIMA, BUDUĆNOSTI...

Želim da Koprivnica, baš kao u moje vrijeme, opet bude neosvojiva utvrda

Podijeljene plakete najistaknutijim pojedincima i kolektivima u Đurđevcu

Viktorija Šestak i Anatoliy Snozyk najbolji sportaši, ribolovke i mladi nogometaši klubovi

totalna dominacija

“Kanta” se vraća kući! Podravka mjesec dana prije kraja sezone potvrdila naslov prvakinja