Velečasni Rukelj predstavio se Sesvećanima

Velečasni Mario Rukelj i službeno se predstavio novim župljanima u crkvi Svih svetih u Podravskim Sesvetama. Uvođenje je obavio monsinjor Dario Paviša, izaslanik varaždinskog biskupa Bože Radoša. Misi su prisustvovali brojni vjernici, a euharistijsko slavlje uveličala je časna sestra Karmen s crkvenim zborom. Na svetoj misi uime predstavnika župnog Ekonomskog i Pastoralnog vijeća obratio se Ivan Derežić i uz riječi dobrodošlice uručio dar novom župniku.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

zanimljivosti

Komarci obožavaju ovu krvnu grupu?

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok