Dva finala i jedno polufinale

Veterani TK Radnik briljirali na državnom prvenstvu u Zagrebu

Sjajne vijesti stižu iz Zagreba, gdje je od 7. do 9. ožujka 2025. održano Državno veteransko prvenstvo Hrvatske unije tenisača. Na terenima TK Prince okupili su se najbolji teniski veterani, a među njima su se posebno istaknuli predstavnici Teniskog kluba Radnik Križevci, osvojivši čak tri medalje.

Antonio Salopek bio je neprikosnoven u kategoriji +35, gdje je uvjerljivim nastupima stigao do naslova prvaka. Gordan Knežević je u konkurenciji +45 stigao do finala, osvojivši srebrno odličje, dok je Hrvoje Kuzel u kategoriji +50 izborio polufinale i na kraju zauzeo treće mjesto.

FOTO: Teniski klub Radnik Križevci

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MLADI BRANIČ BLIZU DOLASKA NA "APAŠ"

Dinamo ga je poslao na posudbu u Rudeš gdje je izabran za igrača sezone. Karijeru nastavlja u Slaven Belupu?

Varteks još jedne godine na vrhu

Nogometaši Podravine minimalno poraženi u finalu Kupa

Kvalifikacije za 3. NL

Nikolić i Stubičan zabili u Podturnu, Tomislav s prednošću čeka uzvrat u Žabnu