BIVŠI SLAVENAŠ ODLIČNU IGRU OKRUNIO POGOTKOM

VIDEO Pogledajte prvijenac Ante Crnca u dresu Norwicha

Bivši napadač Slaven Belupa i član U-21 Hrvatske nogometne reprezentacije, Ante Crnac (21), postigao je svoj prvi pogodak za engleskog drugoligaša Norwich City koji je u u 10. kolu Championshipa gostovao kod Stokea Citya (1:1). Crnac je susret počeo od prve minute i vodeći pogodak za svoju momčad postigao je u 45. minuti prvog poluvremena.

Podsjetimo, Crnac je u Slaven Belupo stigao početkom 2022. godine te je u 53 nastupa postigao 11 pogodaka. U rujnu 2023. godine, Crnac je u transferom vrijednom nešto više od jedan milijun eura iz Slaven Belupa preselio u poljskog prvoligaša Raków Częstochowa. Nakon samo jedne sezone sezone u Poljskoj, Crnac je u transferu vrijednom nešto više od devet milijuna eura potpisao za engleskog drugoligaša Norwich City za kojega je u dosadašnjih osam nastupa postigao jedan pogodak.

VIDEO prvijenca Crnaca u dresu Norwicha možete pogledati od 2:30 minute snimke.

FOTO screenshot youtube

KOPRIVNIČKI KARATE KLUB IMA DEVET NOVIH ODLIČJA

FOTO Karatisti Akademije ‘pograbili’ medalje u Špišić Bukovici

AK KOPRIVNICA NA POJEDINAČNOM PRVENSTVU HALS-A U KROSU

Veteran Josip Jagarinec osvojio zlato na četiri kilometra, nastupili mnogi naši talenti