ODBIO ALKOTEST

VIDEO “Preletio” preko crvenog, probio ogradu i sletio u iskop na armaturnu mrežu

Nakon što se nije zaustavio “na crveno”, probio je zaštitnu ogradu gradilišta i sletio autom u iskop na armaturnu mrežu. Vozač (57) nesreću je skrivio ovog utorka iza 20 sati na Podravskoj magistrali između Đurđevca i Kalinovca te nakon što su ga vatrogasci izvukli iz slupanog vozila, završio u bolnici, srećom, s lakšim ozljedama. “Puhati” je odbio, stoga mu zbog utvrđivanja prisutnosti alkohola u organizmu tamo vađena krv. Protiv ovog će 57-godišnjaka biti pokrenut prekršajni postupak.

FOTO/VIDEO Darko Imbriša

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ove godine iznosit će 3,20 eura

Poznato je kada će Podravka isplatiti dividendu dioničarima

MLADI BRANIČ BLIZU DOLASKA NA "APAŠ"

Dinamo ga je poslao na posudbu u Rudeš gdje je izabran za igrača sezone. Karijeru nastavlja u Slaven Belupu?

Kvalifikacije za 3. NL

Nikolić i Stubičan zabili u Podturnu, Tomislav s prednošću čeka uzvrat u Žabnu