Podravski pita

VIDEO: Što kažu građani, hoće li jastreb i orao riješiti problem s vranama?

Građani Koprivnice s dolaskom proljeća još jednom će se susreti s problemom vrana koje su ovih dana u potrazi za lokacijama na kojima će sviti svoja gnijezda. Kako bi ih u tome spriječili, gradska je uprava u dogovoru s Komunalcem angažirala sokolara.

Vitold Košir će tijekom nekoliko dana u različito vrijeme obavljati biološku zaštitu uz pomoć jasteba i orla. Njegov Harrisov jastreb imena Špela, samom svojoj prisutnošću radi svoj posao. Vrane i ostale ptice koje ju smatraju prijetnjom vrlo je brzo opaze i pobjegnu. 

Provjerili smo jutros što građani Koprivnice misle o novoj taktici koju su gradske vlasti odlučile primijeniti u borbi s graktalicama.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Prijeti joj od 3 do 15 godina zatvora

Ženi koja je pijana u smrt odvezla mladića (25) privremeno oduzeta vozačka dozvola

KOPRIVNIČANKA ŠOKIRANA DOGAĐAJEM OD SUBOTNJE VEČERI

Suluda igra dvojice dječaka… “Jedan legao na cestu i čekao auto, a drugi snimao mobitelom”

MALOLJETNIK ZADOBIO POTRES MOZGA I NAPUKNUĆE KLJUČNE KOSTI

Vozača (16) električnog romobila nakon sudara sa srnom čeka operacija… “Kaciga ga je spasila od još težih ozljeda”