Virovci izgubili u Murskom Središću

Podravac je u trećem kolu Lige za ostanak Treće hrvatske lige Sjever na gostovanju u Murskom Središću pretrpio poraz 3:1 od Rudara. U 22. minuti domaćin je poveo, a strijelac za 1:0 bio je Vinko. Virovci su vrlo brzo uzvratili istom mjerom i u 30. minuti zahvaljujući majstoriji Pleića izjednačili na 1:1. U samoj završnici prvog poluvremena u izglednoj prilici našao se Furmek, ali je domaći vratar bio na visini zadatka. Rudar je u 58. minuti stigao do novog vodstva. Ponovno je Vinko iskoristio neopreznost obrane Virovaca i zabio za 2:1. Pobjedu domaćina u 70. minuti potvrdio je Nedeljko koji je odmjerenim udarcem s 15 metara postavio konačnih 3:1.