Virovci na kraju polusezone napunili mrežu Papuka

Podravac je u 14. kolu Treće hrvatske lige Sjever s uvjerljivih 7:2 pobijedio Papuk. Da će Virovci prekinuti niz od devet poraza koji je baš krenuo nakon slavlja u Orahovici protiv Papuka najavio je u 12. minuti Šokec koji je načeo mrežu Mahačeka. Samo dvije minute nakon toga Šignjar je idealno uposlio Bagavca koji je zabio za 2:0. Do isteka prvog poluvremena u listu strijelaca upisali su se i Muniz, još jednom Bagavac te Šignjar pa su Virovci impresivnih prvih 45 minuta zaključili petardom.

U 65. minuti Halavuk je bio neumoljiv za 6:0. Gosti su u 67. i 85. minuti zapucali penale, a u oba navrata Kurtanjek je pročitao namjere Vratkovića i Ćavića. Virovci su u 87. minuti još jednom izigrali obranu Papuka, a Glavnik je odmjerenim udarcem s 12 metara povisio na 7:0. U sudačkoj nadoknadi rezultatsku katastrofu Papuka s dva gola ublažio je Dijanešić.

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz