Vozač bmw-a bez zimske opreme sletio s Varaždinske i zaletio se u ogradu

U policiji doznajemo kako je jučer oko 20.50 sati, u Koprivnici na Varaždinskoj cesti 28-godišnji vozač pod utjecajem alkohola od 1,56 promila upravljao je osobnim automobilom Bmw koprivničke registarske oznake, te na vozilu nije imao propisanu zimsku opremu.

-Zbog neprilagođene brzine kretanja vozilom je sletio van kolnika te udario u dvorišnu ogradu. Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak – potvrdila je policija.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

usporedba s ocjenom stanja kolnika iz 2017. godine

Unatoč uloženim milijunima, ceste se raspadaju

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”

mora platiti 500 eura kazne

Unuk napao baku s kojom živi jer je uzimala njegova drva za ogrjev: “Mrcina, tko ti je dozvolio!?”