VOZILA, A NEMA VOZAČKU

Vozačici oduzet auto

U nadzoru cestovnog prometa, 18. listopada u 14:15 sati na cesti Većeslavec – Ladislav Sokolovački zatečena je 52 – godišnja vozačica koja je vozila auto bez vozačke.

– Zbog počinjenja istovrsnih prekršaja od vozačice je privremeno oduzet osobni automobil s kojim je upravljala te je o tome obavješten Prekršajni odjel Općinskog suda u Bjelovaru koji odlučuje o daljnjem postupku s oduzetim vozilom – priopćila je policija.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li vidjeli nešto neobično?

Poznatom poduzetniku ukraden bager. Svaka informacija može biti ključna za pronalazak stroja

Vatrogasci brzo intervenirali

Požar na montažnoj kući

Jedan lopov završio u zatvoru, drugi osuđen uvjetno

Ukrali 80 sadnica jabuka vrijednih 314 eura