VOZILA, A NEMA VOZAČKU

Vozačici oduzet auto

U nadzoru cestovnog prometa, 18. listopada u 14:15 sati na cesti Većeslavec – Ladislav Sokolovački zatečena je 52 – godišnja vozačica koja je vozila auto bez vozačke.

– Zbog počinjenja istovrsnih prekršaja od vozačice je privremeno oduzet osobni automobil s kojim je upravljala te je o tome obavješten Prekršajni odjel Općinskog suda u Bjelovaru koji odlučuje o daljnjem postupku s oduzetim vozilom – priopćila je policija.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

NESREĆA U KOPRIVNICI

UPRAVO Težak sudar na raskrižju. Ima ozlijeđenih, gužve su velike

neobična intervencija

Ispred kuće mu se odvijala prava drama, a on spavao!? “Na teren je izašlo 18 vatrogasaca”