Vozio mrtav pijan i bez vozačke, dobio 15 dana zatvora

U redovnom nadzoru cestovnog prometa za vikend policijski su službenici zaustavili vozača osobnog automobila koji je vozio u vrijeme kada mu je vozačka ukinuta. Također, utvrđeno je da je vozio pod utjecajem alkohola od 2,20 promila.

Dogodilo se to u subotu oko 23.40 u Kuštanima. Kako je vozaču (67) ovo peti prekršaj upravljanja motornim vozilom pod utjecajem alkohola, a već je tri puta pravomoćno kažnjen za istovrsni prekršaj, od vozača je privremeno oduzet osobni automobil te je o tome obaviješten Prekršajni odjel Općinskog suda u Bjelovaru koji odlučuje o daljnjem postupku s oduzetim vozilom.

U žurnom prekršajnom postupku vozaču je određeno zadržavanje od 15 dana i predan je u zatvor u Bjelovar.

foto: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

NAGLASAK REBALANSA JE NA MJERAMA ZA LIJEČNIKE

Županija povećala proračun, diže se i kredit od 5,5 milijuna eura