Nazvao policiju pa je krenuo "rafal"

Vrijeđao i psovao šefa smjene

Na deset dana zatvora osuđen je 42-godišnjak iz Đurđevca koji je vrijeđao policijske službenike tijekom telefonskog razgovora. Presuda je donesena na Općinskom sudu u Koprivnici, Stalna služba u Đurđevcu, a incident se dogodio 24. siječnja ove godine, kada je 42-godišnjak putem mobilnog telefona više puta nazvao operativno dežurstvo policije i vrijeđao šefa smjene. U telefonskom razgovoru koristio je pogrdne riječi i psovke, čime je narušio javni red i mir. Sud mu je izrekao uvjetnu osudu, što znači da kazna neće biti izvršena ako u roku od godinu dana ne počini novi prekršaj s istom ili težom kaznom, a kako je istog dana uhićen, umanjena je za jedan dan zatvora.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li Znali?

Vrhunski kuhar dao najbolji savjet ikad! “Posolite tavu prije pečenja, vjerujte, bit ćete mi zahvalni”

NESREĆA SE DOGODILA U SRIJEDU

Žena na koju je naletio kamion preminula u bolnici

DIGITALNA EKSPANZIJA

Umjesto Zavoda za kibernetiku, Zavod za informatiku