Nazvao policiju pa je krenuo "rafal"

Vrijeđao i psovao šefa smjene

Na deset dana zatvora osuđen je 42-godišnjak iz Đurđevca koji je vrijeđao policijske službenike tijekom telefonskog razgovora. Presuda je donesena na Općinskom sudu u Koprivnici, Stalna služba u Đurđevcu, a incident se dogodio 24. siječnja ove godine, kada je 42-godišnjak putem mobilnog telefona više puta nazvao operativno dežurstvo policije i vrijeđao šefa smjene. U telefonskom razgovoru koristio je pogrdne riječi i psovke, čime je narušio javni red i mir. Sud mu je izrekao uvjetnu osudu, što znači da kazna neće biti izvršena ako u roku od godinu dana ne počini novi prekršaj s istom ili težom kaznom, a kako je istog dana uhićen, umanjena je za jedan dan zatvora.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

mora platiti gotovo 2.000 eura

S tri promila se zabio u parkirani Mercedes pa pokušao pobjeći s mjesta nesreće

PODUZETNIK ZAHVALJUJE SVIMA NA POMOĆI

Ukradeni bager pronađen u rekordnom roku i to na vrlo neobičnoj lokaciji

U 3 UJUTRO DOK SVI SPAVAJU, PAVICA (78) KREĆE IZ VOJAKOVCA ZA ZAGREB

VIDEO Njezino je povrće na Kvatriću tražena roba, a kad se cijeli tjedan ne pojavi na tržnici, vjerne mušterije ostavlja u brizi