Nazvao policiju pa je krenuo "rafal"

Vrijeđao i psovao šefa smjene

Na deset dana zatvora osuđen je 42-godišnjak iz Đurđevca koji je vrijeđao policijske službenike tijekom telefonskog razgovora. Presuda je donesena na Općinskom sudu u Koprivnici, Stalna služba u Đurđevcu, a incident se dogodio 24. siječnja ove godine, kada je 42-godišnjak putem mobilnog telefona više puta nazvao operativno dežurstvo policije i vrijeđao šefa smjene. U telefonskom razgovoru koristio je pogrdne riječi i psovke, čime je narušio javni red i mir. Sud mu je izrekao uvjetnu osudu, što znači da kazna neće biti izvršena ako u roku od godinu dana ne počini novi prekršaj s istom ili težom kaznom, a kako je istog dana uhićen, umanjena je za jedan dan zatvora.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

usporedba s ocjenom stanja kolnika iz 2017. godine

Unatoč uloženim milijunima, ceste se raspadaju

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”

mora platiti 500 eura kazne

Unuk napao baku s kojom živi jer je uzimala njegova drva za ogrjev: “Mrcina, tko ti je dozvolio!?”