Vrijeđao policajca koji ga je legitimirao: J**i si mater, tko te zvao, od**bi!

Jedan 30-godišnjak s čazmanskog područja osuđen je na kaznu od 750 kuna jer je potkraj listopada ove godine uvrijedio policajca koji ga je legitimirao.

-Kriv je jer je 28. listopada 2022., u 15,20 sati, u Čazmi na prostoru autobusnog kolodvora, u vidno alkoholiziranom stanju sa znakovima alkoholne poremećenosti (zadah na alkohol, poremećen hod i govor, agresivnost… op.a.) omalovažavao djelatnika policije. Za vrijeme kad mu je pokušao provjeriti identitet, vrijeđao ga je i omalovažavao riječima: “Je** si mater, tko te zvao, od**bi” – piše u presudi.

On se, naravno može žaliti na kaznu, no moguće je da u tom slučaju dobije čak i veću kaznu.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju

Zanimljivosti

Cvjećarka otkrila koja biljka bez problema preživljava paklene vrućine: “Ne samo to, komarci i štetnici je ne podnose”

SUBOTU PRIJEPODNE OBILJEŽILO POLITIČKO NADMETANJE

VIDEO SDP i Možemo! u Koprivnici o “Plenkovićevoj inflaciji”, HDZ odgovorio optužbama na račun gradske vlasti